Official Tokio Hotel fan club Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This is Tokio Hotel Croatia forum. Enjoy...
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 20, dana uto sij 23, 2024 2:26 am.
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 136.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: DoCo SHP.

Ukupno postova: 8187. in 88 subjects
Top posters
DaRk_AnGeL_oF_dEaTh
Ideje za koncert i poslije I_vote_lcapIdeje za koncert i poslije I_voting_barIdeje za koncert i poslije I_vote_rcap 
Brigita
Ideje za koncert i poslije I_vote_lcapIdeje za koncert i poslije I_voting_barIdeje za koncert i poslije I_vote_rcap 
FoRGoTTeN
Ideje za koncert i poslije I_vote_lcapIdeje za koncert i poslije I_voting_barIdeje za koncert i poslije I_vote_rcap 
Vampiruša_jebe_Toma
Ideje za koncert i poslije I_vote_lcapIdeje za koncert i poslije I_voting_barIdeje za koncert i poslije I_vote_rcap 
KendraRaven
Ideje za koncert i poslije I_vote_lcapIdeje za koncert i poslije I_voting_barIdeje za koncert i poslije I_vote_rcap 
°°~[[tomova bejb]]~°°
Ideje za koncert i poslije I_vote_lcapIdeje za koncert i poslije I_voting_barIdeje za koncert i poslije I_vote_rcap 
*Katarina**
Ideje za koncert i poslije I_vote_lcapIdeje za koncert i poslije I_voting_barIdeje za koncert i poslije I_vote_rcap 
Petra91
Ideje za koncert i poslije I_vote_lcapIdeje za koncert i poslije I_voting_barIdeje za koncert i poslije I_vote_rcap 
Debb
Ideje za koncert i poslije I_vote_lcapIdeje za koncert i poslije I_voting_barIdeje za koncert i poslije I_vote_rcap 
Depresivna-agresivna
Ideje za koncert i poslije I_vote_lcapIdeje za koncert i poslije I_voting_barIdeje za koncert i poslije I_vote_rcap 
Latest topics
» 28.3.2010. TOKIO HOTEL U ZAGREBU!!!
Ideje za koncert i poslije Emptyčet oľu 04, 2010 5:20 am by Elokventna_Gadura

» Ideje za koncert i poslije
Ideje za koncert i poslije Emptysri vel 03, 2010 5:14 pm by EllieGeisterfahrer

» VIDEO ZAHVALE
Ideje za koncert i poslije Emptypon stu 16, 2009 12:25 am by DeenaDieseL

» Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?
Ideje za koncert i poslije Emptyned stu 08, 2009 9:38 am by tokyc@

» ... HUMANOID CITY TOUR ...
Ideje za koncert i poslije Emptysub lis 31, 2009 1:58 am by tokyc@


 

 Ideje za koncert i poslije

Go down 
+19
little_dinosaur
DaRk_AnGeL_oF_dEaTh
Lady Ria
*Katarina**
dona
Brigita
KendraRaven
tokyc@
Fishy
mia.x]
Petra91
HellO_kitty_TH
krixtina
Poopsy
Vampiruša_jebe_Toma
Vegge frik
Nataly:Kiddy_Kaulitz*
DeenaDieseL
Debb
23 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Debb
Admin
Debb


Broj postova : 293
Join date : 27.12.2008

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptypon lis 26, 2009 4:33 pm

Petra i ja smo nešto malo razmišljale i skužile da ima puno puno stvari koje bi mogli ostvarit za vrijeme kncerta.. Neke od njih su npr:

- tijekom koncerta da svi fanovi na određenoj pjesmi podignu crvena srca izrezana od papira formata a4 ( ako bude veći papir, zaklanja pogled drugima, a želimo biti solidarni ) i u tim srcima da piše ime određenog fana koji ga drži. Za pjesmu ćemo se dogovoriti.

- slijedeći dan, u ponedjeljak - sastanak na trgu bana Jelačića ispod kipa i snimamo video zahvale te čestitku za Georgov rođendan

- svim članovima foruma napraviti posebne akreditacije. Tako da se zna ekipa sa foruma i da se lakše prepoznamo ( iako nas se većina već zna ), a i da imamo osjećaj posebnosti nad strancima koji neće imati akreditacije hehe

MOGUĆA IDEJA, samo prijedlog
- unajmiti neki prostor, moguće kafić i održati afterparty poslije koncerta.. Razmijena dojmova, slika ovo ono.. Ne bi dugo trajalo..

( na to bi se vjerovatno odazvao mali broj fanova pa ne treba neki veliki prostor.. barem pretpostavljam.. )



Šta mislite? Imate li još koju ideju? Ako da, obavezno mi pošaljite u obliku poruke na forumu da se ne dogodi da ju preskočim na forumu zbog spamova.. Hvala Smile
[Vrh] Go down
https://tokiohotelcroatiafc.forumcroatian.com
DeenaDieseL

DeenaDieseL


Broj postova : 37
Join date : 24.10.2009
Age : 29
Lokacija : Krapinske Toplice

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptypon lis 26, 2009 6:29 pm

Debb je napisao/la:
Petra i ja smo nešto malo razmišljale i skužile da ima puno puno stvari koje bi mogli ostvarit za vrijeme kncerta.. Neke od njih su npr:

- tijekom koncerta da svi fanovi na određenoj pjesmi podignu crvena srca izrezana od papira formata a4 ( ako bude veći papir, zaklanja pogled drugima, a želimo biti solidarni ) i u tim srcima da piše ime određenog fana koji ga drži. Za pjesmu ćemo se dogovoriti.

- slijedeći dan, u ponedjeljak - sastanak na trgu bana Jelačića ispod kipa i snimamo video zahvale te čestitku za Georgov rođendan

- svim članovima foruma napraviti posebne akreditacije. Tako da se zna ekipa sa foruma i da se lakše prepoznamo ( iako nas se većina već zna ), a i da imamo osjećaj posebnosti nad strancima koji neće imati akreditacije hehe

MOGUĆA IDEJA, samo prijedlog
- unajmiti neki prostor, moguće kafić i održati afterparty poslije koncerta.. Razmijena dojmova, slika ovo ono.. Ne bi dugo trajalo..

( na to bi se vjerovatno odazvao mali broj fanova pa ne treba neki veliki prostor.. barem pretpostavljam.. )



Šta mislite? Imate li još koju ideju? Ako da, obavezno mi pošaljite u obliku poruke na forumu da se ne dogodi da ju preskočim na forumu zbog spamova.. Hvala Smile

Owa ideja o srčekima je kuuuL.... baš zakon.. mogLi bi to naprawiti.. =) Pogotowo ak si u wip parteru pa im bacit to tam k njima... LoL... =))) xD
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/465793140
Nataly:Kiddy_Kaulitz*




Broj postova : 7
Join date : 26.10.2009
Age : 30
Lokacija : Jadranovo

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptypon lis 26, 2009 7:37 pm

Debb je napisao/la:
Petra i ja smo nešto malo razmišljale i skužile da ima puno puno stvari koje bi mogli ostvarit za vrijeme kncerta.. Neke od njih su npr:

- tijekom koncerta da svi fanovi na određenoj pjesmi podignu crvena srca izrezana od papira formata a4 ( ako bude veći papir, zaklanja pogled drugima, a želimo biti solidarni ) i u tim srcima da piše ime određenog fana koji ga drži. Za pjesmu ćemo se dogovoriti.

- slijedeći dan, u ponedjeljak - sastanak na trgu bana Jelačića ispod kipa i snimamo video zahvale te čestitku za Georgov rođendan

- svim članovima foruma napraviti posebne akreditacije. Tako da se zna ekipa sa foruma i da se lakše prepoznamo ( iako nas se većina već zna ), a i da imamo osjećaj posebnosti nad strancima koji neće imati akreditacije hehe

MOGUĆA IDEJA, samo prijedlog
- unajmiti neki prostor, moguće kafić i održati afterparty poslije koncerta.. Razmijena dojmova, slika ovo ono.. Ne bi dugo trajalo..

( na to bi se vjerovatno odazvao mali broj fanova pa ne treba neki veliki prostor.. barem pretpostavljam.. )



Ovo sa srcima je supp idejaa!!!



Šta mislite? Imate li još koju ideju? Ako da, obavezno mi pošaljite u obliku poruke na forumu da se ne dogodi da ju preskočim na forumu zbog spamova.. Hvala Smile
[Vrh] Go down
Vegge frik

Vegge frik


Broj postova : 18
Join date : 25.10.2009
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptypon lis 26, 2009 9:42 pm

Imate odlicne ideje,posebno ovo sa srcima <3
Ja se slazem sa svime Smile
Nadam se da ne smeta sto sam nova Razz What a Face
[Vrh] Go down
Vampiruša_jebe_Toma

Vampiruša_jebe_Toma


Broj postova : 722
Join date : 31.12.2008
Age : 32
Lokacija : U Tomovim mislima

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptypon lis 26, 2009 10:14 pm

a meni se sviđa ovo s kafićem Laughing možda bih nakon koncerta bila opuštenija i bolje upoznala ostale i razgovarala s njima,bez vrištanja,cičanja i ostalih znate-već-kakvih-osjećaja Laughing ili barem da idemo negdje,bez iznajmljivanja.
I za srca nije loša ideja,iako ne vjerujem da će vidjeti imena na njima Laughing ali opet,slatko
[Vrh] Go down
Debb
Admin
Debb


Broj postova : 293
Join date : 27.12.2008

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptypon lis 26, 2009 10:37 pm

paa cijeni se namjera! hehe
[Vrh] Go down
https://tokiohotelcroatiafc.forumcroatian.com
Poopsy

Poopsy


Broj postova : 7
Join date : 26.10.2009
Age : 30
Lokacija : Tokiolandia ..

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptypon lis 26, 2009 10:42 pm

briem da ne bi stigao poslije nikud jer dolazim u zg kod nekih frendova moje stare pa da me ljudi ne vozaju *dobro dijete* ..

a sto se ostalog tice..count me in Wink)

mozz ponesem gitaru da se mozemo zagrijavat prije Smile)
[Vrh] Go down
http://cinemabizarresr.soglam.net/forum.htm
Nataly:Kiddy_Kaulitz*




Broj postova : 7
Join date : 26.10.2009
Age : 30
Lokacija : Jadranovo

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptypon lis 26, 2009 10:56 pm

[quote="Debb"]Petra i ja smo nešto malo razmišljale i skužile da ima puno puno stvari koje bi mogli ostvarit za vrijeme kncerta.. Neke od njih su npr:...


Ni ja ne bih mogla..jjoooojjjjj već sam trebala naručit ulaznice a sad mi stara neš joojjj..zbog prijevoza..pa da pričekam...jojjjjjjjjjjjj..neću čekaaattt...a ovo mi toliko znaćiii:((((
[Vrh] Go down
krixtina

krixtina


Broj postova : 3
Join date : 24.10.2009
Age : 29
Lokacija : zagreb

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptyuto lis 27, 2009 12:18 am

ajime nes sam se sjetila ovako molim vas pokusajte ne vristati na koncertu mozete glaaasno pjevati al nemojte vristati molim vas hehe hocu njih cuti ne vristanje hh
a ovo sa srcekima je preslatko da nas barem onda pohvale ili nes mislim da bih se onesvijestila da se to dogodi hehe Very Happy
[Vrh] Go down
HellO_kitty_TH

HellO_kitty_TH


Broj postova : 46
Join date : 09.07.2009
Age : 30
Lokacija : Bills bedroom ^^

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptyuto lis 27, 2009 11:06 am

ovo sa srcetima mi se jaako sviđa Smile
i ovo ostalo Smile
[Vrh] Go down
Petra91

Petra91


Broj postova : 320
Join date : 31.12.2008
Age : 32
Lokacija : Garešnica

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptyuto lis 27, 2009 5:26 pm

da, kad bi sve tako bilo bilo bi presavršeno,
i ja vas molim da se suzdržite od vrištanja, jer koliko god da se derete, oni vas ne mogu čuti! imaju slušalice u ušima, a i ne derete se samo vi, već i ostalih 20 000 ljudi, zato nema previše smisla, a ostali ne čuju nista od glazbe

ovo što sam sad napisala nema veze s vezom i s onim šta će biti, jer cemo svi vrištat ko kreteni lol! ali bar nek vam padne na pamet =)

(btw. mene isto nema dan poslije, idem odmah kući)
[Vrh] Go down
http://eclipse-th.blog.hr / tokiohotelcroatia.tk
Debb
Admin
Debb


Broj postova : 293
Join date : 27.12.2008

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptyuto lis 27, 2009 6:02 pm

A dobro ajde.. kolko nas bude bude.. nadan se da če nas bit barem 20.ak..
a za vrištanje.. kralju moj to nemoš kontrolirat. to je jedna ovako zanimljiva simbioza: Tokio Hotel i vrištanje. Jednostavno čim ih vidiš aaaaaaaaaaaaaaaaa
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid


XD
lol!
[Vrh] Go down
https://tokiohotelcroatiafc.forumcroatian.com
Nataly:Kiddy_Kaulitz*




Broj postova : 7
Join date : 26.10.2009
Age : 30
Lokacija : Jadranovo

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptyuto lis 27, 2009 8:26 pm

Debb je napisao/la:
A dobro ajde.. kolko nas bude bude.. nadan se da če nas bit barem 20.ak..
a za vrištanje.. kralju moj to nemoš kontrolirat. to je jedna ovako zanimljiva simbioza: Tokio Hotel i vrištanje. Jednostavno čim ih vidiš aaaaaaaaaaaaaaaaa
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
XD
lol!



LOL.SLAŽEM SEE!!!!!!!! Xdddd affraid affraid affraid affraid
[Vrh] Go down
HellO_kitty_TH

HellO_kitty_TH


Broj postova : 46
Join date : 09.07.2009
Age : 30
Lokacija : Bills bedroom ^^

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptyuto lis 27, 2009 10:07 pm

ja sam danas vidjela njihov poster u ok-u i pocela sam vristat xD
i onda vi ocekujete od mene da ne vristim na koncertu?? ;D
i da, ja isto iduci dan vracam, tak da necu moci Sad
[Vrh] Go down
Nataly:Kiddy_Kaulitz*




Broj postova : 7
Join date : 26.10.2009
Age : 30
Lokacija : Jadranovo

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptyuto lis 27, 2009 10:27 pm

HellO_kitty_TH je napisao/la:
ja sam danas vidjela njihov poster u ok-u i pocela sam vristat xD
i onda vi ocekujete od mene da ne vristim na koncertu?? ;D
i da, ja isto iduci dan vracam, tak da necu moci Sad



daa..ja sad kad se sjetim tko će stajat nekoliko metara predamnom 28.3. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...xDDD
ja cu najvj agencijom s busom i povratak je 1 sat nakon koncerta..ima tu koga iz Rijeka i okolice??
[Vrh] Go down
mia.x]

mia.x]


Broj postova : 71
Join date : 01.01.2009
Age : 30

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptysri lis 28, 2009 12:02 pm

daa ajmo negdje poslije Very Happy Very Happy
al jel nece sve bit zatvoreno?
[Vrh] Go down
Debb
Admin
Debb


Broj postova : 293
Join date : 27.12.2008

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptysri lis 28, 2009 5:38 pm

pa možemo organizirat i skupit lovu unajmit prostor..
[Vrh] Go down
https://tokiohotelcroatiafc.forumcroatian.com
Vegge frik

Vegge frik


Broj postova : 18
Join date : 25.10.2009
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptysri lis 28, 2009 7:03 pm

Oprostite,ali na ovu molbu da se suzdrzimo od vristanja sam se pocela smijat.... Vristim doma kad cujem njihovu pjesmu na radiju ili na samu pomisao da ce stvarno biti u Zagrebu,a kamoli na koncertu!!!
I oni nas mogu cut... Stavi si slusalice u usi i nek ti se samo jedna osoba dere... njima je slicno samo kaj su slusalice bolje "zaljepljene" su im za usi.... Oni cuju!!!!!!!!
A i molim vas zamislite tisinu na koncertu.... lol!

Ovo za kafic je odlicna ideja! Ajmo skupit lovu i unajmit lokal
[Vrh] Go down
Fishy

Fishy


Broj postova : 32
Join date : 31.12.2008
Age : 31
Lokacija : DUBRAVA

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptyčet lis 29, 2009 2:31 pm

ja sam jos u pregovorima sa starcima ali racunajte na mene i za koncert i za akcije i za poslije koncerta i za dan poslije ma moze i za cjeli tjedan poslije!
[Vrh] Go down
http://cheerleading-klub-liberi.blog.hr/
tokyc@

tokyc@


Broj postova : 22
Join date : 28.10.2009
Age : 35
Lokacija : Poreč - Rijeka

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptyčet lis 29, 2009 8:06 pm

ja sam uvijek za sve moguće i nemoguće TH ludosti... tako da računajte na mene... Smile
[Vrh] Go down
http://myspace.com/tokyca; facebook.com/tokyca
KendraRaven

KendraRaven


Broj postova : 594
Join date : 07.01.2009
Age : 32
Lokacija : Umag/Istra/HR

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptypet lis 30, 2009 7:10 pm

meni se sviđa ovo sa srcima ♥️
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/kendra_raven
Brigita

Brigita


Broj postova : 925
Join date : 31.12.2008
Age : 28
Lokacija : Veliki Zdenci

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptysub lis 31, 2009 1:19 am

srca su stvarno super!!...za kasnije ne mogu... Neutral

ma svi ćemo vrištat...xD....nećemo moći stati...hehe...
[Vrh] Go down
KendraRaven

KendraRaven


Broj postova : 594
Join date : 07.01.2009
Age : 32
Lokacija : Umag/Istra/HR

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptysub lis 31, 2009 1:20 am

kaj se tiče vrištanja ja neću imat glasa najmanje tjedan dana poslije konca haha
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/kendra_raven
Brigita

Brigita


Broj postova : 925
Join date : 31.12.2008
Age : 28
Lokacija : Veliki Zdenci

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptysub lis 31, 2009 1:23 am

haaha...ni ja...nisam neka divljakuša, al mislim da ću se bar tamo malo raspustit..xD..hehe
[Vrh] Go down
dona

dona


Broj postova : 13
Join date : 31.10.2009
Age : 29

Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Emptysub lis 31, 2009 1:53 pm

Brigita je napisao/la:
haaha...ni ja...nisam neka divljakuša, al mislim da ću se bar tamo malo raspustit..xD..hehe


am.. ja bi jos da se mi tu s foruma koje idemo, da s enadjemo nedje pred dvoranom i upoznamo i budemo zajedno Wink..

ja idem ili sama ili s frendicom xD.. tatica je odusto haha..
bounce
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ideje za koncert i poslije Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za koncert i poslije   Ideje za koncert i poslije Empty

[Vrh] Go down
 
Ideje za koncert i poslije
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Tokio Hotel fan club Croatia :: WELCOME TO HUMANOID CITY :: 28.3.2010. TOKIO HOTEL U ZAGREBU!!!-
Forum(o)Bir: