Official Tokio Hotel fan club Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This is Tokio Hotel Croatia forum. Enjoy...
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 20, dana uto sij 23, 2024 2:26 am.
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 136.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: DoCo SHP.

Ukupno postova: 8187. in 88 subjects
Top posters
DaRk_AnGeL_oF_dEaTh
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_rcap 
Brigita
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_rcap 
FoRGoTTeN
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_rcap 
Vampiruša_jebe_Toma
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_rcap 
KendraRaven
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_rcap 
°°~[[tomova bejb]]~°°
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_rcap 
*Katarina**
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_rcap 
Petra91
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_rcap 
Debb
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_rcap 
Depresivna-agresivna
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? I_vote_rcap 
Latest topics
» 28.3.2010. TOKIO HOTEL U ZAGREBU!!!
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptyčet oľu 04, 2010 5:20 am by Elokventna_Gadura

» Ideje za koncert i poslije
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysri vel 03, 2010 5:14 pm by EllieGeisterfahrer

» VIDEO ZAHVALE
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptypon stu 16, 2009 12:25 am by DeenaDieseL

» Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptyned stu 08, 2009 9:38 am by tokyc@

» ... HUMANOID CITY TOUR ...
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 31, 2009 1:58 am by tokyc@


 

 Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?

Go down 
+19
mia.x]
tokyc@
Nataly:Kiddy_Kaulitz*
Vegge frik
Marijatt
DaRk_AnGeL_oF_dEaTh
krixtina
Vampiruša_jebe_Toma
Izzy
°°MECKYJEVAmalla°°
Amy.x
Petra91
DeenaDieseL
HellO_kitty_TH
Gugyna
*Katarina**
KendraRaven
FoRGoTTeN
Debb
23 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Debb
Admin
Debb


Broj postova : 293
Join date : 27.12.2008

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 12:01 am

Gdje ćete biti smješteni za koncert? Savjetujte se s drugim fanovima..
[Vrh] Go down
https://tokiohotelcroatiafc.forumcroatian.com
FoRGoTTeN

FoRGoTTeN


Broj postova : 922
Join date : 29.12.2008
Age : 29
Lokacija : Jastrebarsko

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 12:39 am

Živim u Jaski, a to je blizu Zagreba. Velim
mami da ode na kavu negdje i ceka. Haha.
Il jednostavno nažicam da me puste samu.
Oh, I can only wish. -.- Al uglavnom.
[Vrh] Go down
http://4gotten.bloger.hr/
KendraRaven

KendraRaven


Broj postova : 594
Join date : 07.01.2009
Age : 33
Lokacija : Umag/Istra/HR

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 12:44 am

ja odoh sama mwahahahahhahahahaha Very Happy xD
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/kendra_raven
Debb
Admin
Debb


Broj postova : 293
Join date : 27.12.2008

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 12:45 am

Moja ova jedna, Akasha ima stan u ZG-u pa idemo ja i sestra kod nje prispavat. O jeea!!
[Vrh] Go down
https://tokiohotelcroatiafc.forumcroatian.com
*Katarina**

*Katarina**


Broj postova : 326
Join date : 31.12.2008
Age : 31

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 12:46 am

ja se još ne opterećivam sa smještajem xD
imam stričeve u zgu i to Smile
al mi ne bi bija problem ni u parku spavat lol! na klupici
[Vrh] Go down
FoRGoTTeN

FoRGoTTeN


Broj postova : 922
Join date : 29.12.2008
Age : 29
Lokacija : Jastrebarsko

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 12:48 am

Da sam i ja daleko, isto, ak treba, spavala bi na klupici xD
Ipak, ovo se ne smije propustiti...
[Vrh] Go down
http://4gotten.bloger.hr/
Debb
Admin
Debb


Broj postova : 293
Join date : 27.12.2008

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 12:49 am

hahah pa to se traži!
[Vrh] Go down
https://tokiohotelcroatiafc.forumcroatian.com
Gugyna




Broj postova : 7
Join date : 29.12.2008

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 11:05 am

aha.. ti debb kod akashe.. Smile Smile
ja idem kod prijateljice spavat.. starci još ne znaju ništa, ali imat ću 18.. xD xD xD
[Vrh] Go down
HellO_kitty_TH

HellO_kitty_TH


Broj postova : 46
Join date : 09.07.2009
Age : 30
Lokacija : Bills bedroom ^^

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 12:31 pm

Sestra mi je na faxu u zg-u tako da ja planiram nagovorit svoje da me puste samu busom (po mogucnosti par dana ranije ^^), ali imam 15 god. tak da bas i nisam sigurna sto ce bit s mojim planovima Smile
[Vrh] Go down
DeenaDieseL

DeenaDieseL


Broj postova : 37
Join date : 24.10.2009
Age : 29
Lokacija : Krapinske Toplice

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 12:34 pm

HellO_kitty_TH je napisao/la:
Sestra mi je na faxu u zg-u tako da ja planiram nagovorit svoje da me puste samu busom (po mogucnosti par dana ranije ^^), ali imam 15 god. tak da bas i nisam sigurna sto ce bit s mojim planovima Smile
Ja ću sam ić tamo. Ja sam samo 5o-ak km od zg-a pa onda...ILi ću bit kod tete iLi bake... =) p.S. OdakLe si ti?? (=
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/465793140
Petra91

Petra91


Broj postova : 320
Join date : 31.12.2008
Age : 32
Lokacija : Garešnica

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 12:39 pm

hm, ja planiram krenuti ili vlakom iz Kutine oko 7 ili 9 ovisi šta će mi bolje pasati, ili ako će me mama vozit onda krećemo oko 8 pa dok ona nađe arenu (da, moguće ju je fulat ako ona vozi) hahah, a mogla bi se i sama dovest hahaha, ali ne bih bila u stanju da se vozim kući, pa je bolje da me mama vozi. hahaha
[Vrh] Go down
http://eclipse-th.blog.hr / tokiohotelcroatia.tk
HellO_kitty_TH

HellO_kitty_TH


Broj postova : 46
Join date : 09.07.2009
Age : 30
Lokacija : Bills bedroom ^^

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 1:06 pm

DeenaDieseL je napisao/la:
HellO_kitty_TH je napisao/la:
Sestra mi je na faxu u zg-u tako da ja planiram nagovorit svoje da me puste samu busom (po mogucnosti par dana ranije ^^), ali imam 15 god. tak da bas i nisam sigurna sto ce bit s mojim planovima Smile
Ja ću sam ić tamo. Ja sam samo 5o-ak km od zg-a pa onda...ILi ću bit kod tete iLi bake... =) p.S. OdakLe si ti?? (=

Iz Donjeg Miholjca. Grad (iako ja nikad necu skuzit zasto je to zapravo grad xD ) pokraj Osijeka... Imam do zg-a otprilike 3 sata (oke, ovisi kako vozis). ugl. nije mi bas blizu...
[Vrh] Go down
Amy.x

Amy.x


Broj postova : 4
Join date : 24.10.2009

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 1:20 pm

Uhm, valjda cu doci 27. u ZG - imam rodjake tamo. o_O Ionako mi je samo 2h voznje pa ono. XD
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/amryxx
DeenaDieseL

DeenaDieseL


Broj postova : 37
Join date : 24.10.2009
Age : 29
Lokacija : Krapinske Toplice

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 1:41 pm

HellO_kitty_TH je napisao/la:
DeenaDieseL je napisao/la:
HellO_kitty_TH je napisao/la:
Sestra mi je na faxu u zg-u tako da ja planiram nagovorit svoje da me puste samu busom (po mogucnosti par dana ranije ^^), ali imam 15 god. tak da bas i nisam sigurna sto ce bit s mojim planovima Smile
Ja ću sam ić tamo. Ja sam samo 5o-ak km od zg-a pa onda...ILi ću bit kod tete iLi bake... =) p.S. OdakLe si ti?? (=

Iz Donjeg Miholjca. Grad (iako ja nikad necu skuzit zasto je to zapravo grad xD ) pokraj Osijeka... Imam do zg-a otprilike 3 sata (oke, ovisi kako vozis). ugl. nije mi bas blizu...
hmm.... ja sam iz Krapinskih TopLica... Oko 5o-ak km od Zagreba... Još nezz hoću Li biti kod bake iLi ću doć samo na koncert... (=
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/465793140
°°MECKYJEVAmalla°°

°°MECKYJEVAmalla°°


Broj postova : 2
Join date : 07.06.2009

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 1:59 pm

Ja sam iz Srb tako da je meni jos dalje ali wetovatno cu prvo ici kod rodjaka u Sisak pa posle za Zagreb .. Ne znam ni ja tacno samo prvo karte da obezbedim. ^^
[Vrh] Go down
Izzy

Izzy


Broj postova : 1
Join date : 24.10.2009
Lokacija : Osijek

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 2:40 pm

Debb je napisao/la:
Gdje ćete biti smješteni za koncert? Savjetujte se s drugim fanovima..

jel ima ko da ide na konzi a da je iz osijeka?
[Vrh] Go down
Vampiruša_jebe_Toma

Vampiruša_jebe_Toma


Broj postova : 722
Join date : 31.12.2008
Age : 32
Lokacija : U Tomovim mislima

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 4:08 pm

Ja imam tamo bratića i sestričnu koji studiraju,...ali doći ću baš u nedjelju u zagreb,vjerujem.Ić ću sama,eventulano,nać ću se sa Gloriom i curama na trgu ili di već.,..NEMAM POJMA haha Laughing
Moram idjeti kad kreće bus iz Rovinja do Zg-a Neutral ne znam dal da krenem u dva ili još ujutro do zg-a..za svaki slučaj da nisam na knap s vremenom Laughing
[Vrh] Go down
krixtina

krixtina


Broj postova : 3
Join date : 24.10.2009
Age : 29
Lokacija : zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 7:31 pm

Ja sam iz zagreba tak da nemam ovih problema ali imam jedan drugi ja nemam s kim ici na koncert a moram nac nekog s kim cu ici ili me moji nece prustit ...se nudi tko??ha?ha? ima tko Very Happy

i jos nes kad netko sazna cjene neka nam odmah tu javi Smile
[Vrh] Go down
DaRk_AnGeL_oF_dEaTh

DaRk_AnGeL_oF_dEaTh


Broj postova : 1071
Join date : 01.01.2009
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptysub lis 24, 2009 8:50 pm

ma ja se obučem i sredim i et me za pol sata ispred arene YAYYYY Very Happy:D:D:D
[Vrh] Go down
Marijatt

Marijatt


Broj postova : 3
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptyned lis 25, 2009 12:59 am

jel netko zna cjene za karte??
[Vrh] Go down
http://www.twitter.com/molly_kaulitz
FoRGoTTeN

FoRGoTTeN


Broj postova : 922
Join date : 29.12.2008
Age : 29
Lokacija : Jastrebarsko

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptyned lis 25, 2009 3:08 pm

Kaxam cula, najskuplje su 600 i nešto kuna.
A ove obične oko 300
[Vrh] Go down
http://4gotten.bloger.hr/
Marijatt

Marijatt


Broj postova : 3
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptyned lis 25, 2009 3:39 pm

pa jel to nije malo skupo, za tarju turunen su karte bile po 180 kn
[Vrh] Go down
http://www.twitter.com/molly_kaulitz
Vegge frik

Vegge frik


Broj postova : 18
Join date : 25.10.2009
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptyned lis 25, 2009 9:46 pm

Marijatt je napisao/la:
pa jel to nije malo skupo, za tarju turunen su karte bile po 180 kn

To uopce nije skupo,barem po mojoj procjeni... Ja sam bila na dosta koncerata i uvijek se cijena vrti oko 300-400 kn... a mislim da je TH puuuno poznatiji i uspješniji od Tarje Smile)


Inace ja sam iz Zagreba,10 minuta mi treba do Arene Razz
samnom zacudo ide frendica kojoj se sviđa automatic.... tako da imam s kime ic... ako nekome treba drustvo,tu smo.... Znam kako je onima s kojima nitko ne zeli ic,moji svi preziru TH,al evo posrecilo mi se cyclops
[Vrh] Go down
Marijatt

Marijatt


Broj postova : 3
Join date : 06.08.2009
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptyned lis 25, 2009 10:27 pm

Vegge frik je napisao/la:
Marijatt je napisao/la:
pa jel to nije malo skupo, za tarju turunen su karte bile po 180 kn

To uopce nije skupo,barem po mojoj procjeni... Ja sam bila na dosta koncerata i uvijek se cijena vrti oko 300-400 kn... a mislim da je TH puuuno poznatiji i uspješniji od Tarje Smile)


Inace ja sam iz Zagreba,10 minuta mi treba do Arene Razz
samnom zacudo ide frendica kojoj se sviđa automatic.... tako da imam s kime ic... ako nekome treba drustvo,tu smo.... Znam kako je onima s kojima nitko ne zeli ic,moji svi preziru TH,al evo posrecilo mi se cyclops

poznatiji jesu Very Happy,al nezovu tajru 'glasom finske' bezveze queen
[Vrh] Go down
http://www.twitter.com/molly_kaulitz
DaRk_AnGeL_oF_dEaTh

DaRk_AnGeL_oF_dEaTh


Broj postova : 1071
Join date : 01.01.2009
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Emptypon lis 26, 2009 4:46 pm

jebeš ti to tarja je, ispričavam se na izrazu, obična KKKK -.-
da, slušala sam nightwish s njom i sve to al bila je u tvornici a ne u ARENI pa je zato
za nju bilo 180 kn.

ovo je ipak nešto veće poznatije i bolje i ak fakat želiš ić dat ćeš tih bijednih 300 kn.
i ne, to nije uopće puno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? Empty

[Vrh] Go down
 
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Tokio Hotel fan club Croatia :: WELCOME TO HUMANOID CITY :: 28.3.2010. TOKIO HOTEL U ZAGREBU!!!-
Forum(o)Bir: