Official Tokio Hotel fan club Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This is Tokio Hotel Croatia forum. Enjoy...
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 20, dana uto sij 23, 2024 2:26 am.
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 136.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: DoCo SHP.

Ukupno postova: 8187. in 88 subjects
Top posters
DaRk_AnGeL_oF_dEaTh
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_rcap 
Brigita
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_rcap 
FoRGoTTeN
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_rcap 
Vampiruša_jebe_Toma
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_rcap 
KendraRaven
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_rcap 
°°~[[tomova bejb]]~°°
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_rcap 
*Katarina**
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_rcap 
Petra91
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_rcap 
Debb
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_rcap 
Depresivna-agresivna
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» 28.3.2010. TOKIO HOTEL U ZAGREBU!!!
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptyčet oľu 04, 2010 5:20 am by Elokventna_Gadura

» Ideje za koncert i poslije
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptysri vel 03, 2010 5:14 pm by EllieGeisterfahrer

» VIDEO ZAHVALE
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptypon stu 16, 2009 12:25 am by DeenaDieseL

» Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptyned stu 08, 2009 9:38 am by tokyc@

» ... HUMANOID CITY TOUR ...
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptysub lis 31, 2009 1:58 am by tokyc@


 

 Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?

Go down 
+19
mia.x]
tokyc@
Nataly:Kiddy_Kaulitz*
Vegge frik
Marijatt
DaRk_AnGeL_oF_dEaTh
krixtina
Vampiruša_jebe_Toma
Izzy
°°MECKYJEVAmalla°°
Amy.x
Petra91
DeenaDieseL
HellO_kitty_TH
Gugyna
*Katarina**
KendraRaven
FoRGoTTeN
Debb
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
DaRk_AnGeL_oF_dEaTh

DaRk_AnGeL_oF_dEaTh


Broj postova : 1071
Join date : 01.01.2009
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptypon lis 26, 2009 4:50 pm

i iskreno, mislim da tarja nit ne zaslužuje više od 180 kn XD
[Vrh] Go down
Debb
Admin
Debb


Broj postova : 293
Join date : 27.12.2008

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptypon lis 26, 2009 4:50 pm

ja se slažen.. nije puno.. a ako i je puno, opet imaš one od 250..
meni je problem šta iman lovu al moji mi ne žele kupit haha a zajeba
[Vrh] Go down
https://tokiohotelcroatiafc.forumcroatian.com
DaRk_AnGeL_oF_dEaTh

DaRk_AnGeL_oF_dEaTh


Broj postova : 1071
Join date : 01.01.2009
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptypon lis 26, 2009 7:25 pm

Debb je napisao/la:
ja se slažen.. nije puno.. a ako i je puno, opet imaš one od 250..
meni je problem šta iman lovu al moji mi ne žele kupit haha a zajeba


pa kupi si sama. nemoraš bit punoljetna da kupiš kartu za koncert XD
[Vrh] Go down
Nataly:Kiddy_Kaulitz*




Broj postova : 7
Join date : 26.10.2009
Age : 30
Lokacija : Jadranovo

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptypon lis 26, 2009 7:34 pm

Debb je napisao/la:
Gdje ćete biti smješteni za koncert? Savjetujte se s drugim fanovima..

Ja sam iz Jadranova..to je blizu Crikvenice i Rijeke..imam svoje u samoboru al još ću vidjet dal ću preko neke agencije ili tako...hmm...ja ću 5.1. imat 15 god.wee samo se nadam da će mi sestrićnu pustit jer je godinu i pol mlađa od mene,a od frendova mi nitko ne sluša TH..grr.Sad.al ja svejedno sutra kupujem karteee!!! Naravnooo!!!!!!!

JOjojoj..sve će bit uredu samo da ulaznice dođu u moje rukeee!!!

p.s.i need help...prije koju minutu sam se registrirala pls mi netko može reć kako se postavi slika profila!!??? xDD
[Vrh] Go down
Vegge frik

Vegge frik


Broj postova : 18
Join date : 25.10.2009
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptypon lis 26, 2009 9:39 pm

Kupila sam kartu!!
Za VIP parter,rekla mi je žena da to svi kupuju tako da ce sto posto uskoro biti rasprodano Smile)
Kad cete vi ic pred Arenu?
[Vrh] Go down
Debb
Admin
Debb


Broj postova : 293
Join date : 27.12.2008

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptypon lis 26, 2009 9:41 pm

Pojma neman.. ja san namjeravala oko 10 ujutro.. triba imat energije za cili dan čekat u redu
[Vrh] Go down
https://tokiohotelcroatiafc.forumcroatian.com
Vegge frik

Vegge frik


Broj postova : 18
Join date : 25.10.2009
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptypon lis 26, 2009 9:46 pm

Haha,istina... zato cu ici dan prije u 9 u krevet.... ja isto dolazim ujutro,jel obavezno idem u prvi red geek
[Vrh] Go down
krixtina

krixtina


Broj postova : 3
Join date : 24.10.2009
Age : 29
Lokacija : zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptyuto lis 27, 2009 12:09 am

aaaa di da idem kupiti ulaznicu?????? isuse jesam tupa moj boze ljudi pomozite mi affraid ostat cu bez tih karata za prve redove smrc Crying or Very sad
i jos nes jel nam treba netko punoljetan?
[Vrh] Go down
Vampiruša_jebe_Toma

Vampiruša_jebe_Toma


Broj postova : 722
Join date : 31.12.2008
Age : 32
Lokacija : U Tomovim mislima

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptyuto lis 27, 2009 12:15 am

krixtina je napisao/la:
aaaa di da idem kupiti ulaznicu?????? isuse jesam tupa moj boze ljudi pomozite mi affraid ostat cu bez tih karata za prve redove smrc Crying or Very sad
i jos nes jel nam treba netko punoljetan?

Koliko ja znam,ne trebaju nam Laughing
[Vrh] Go down
HellO_kitty_TH

HellO_kitty_TH


Broj postova : 46
Join date : 09.07.2009
Age : 30
Lokacija : Bills bedroom ^^

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptyuto lis 27, 2009 11:10 am

ja jos ne znam kad cu doc..
ali vjerojatno isto tak negdje oko 10
a ne znam x)
i mene isto zanima ovo za pratnju punoljetnih
mislim, preglupo bi bilo -.-
[Vrh] Go down
Vegge frik

Vegge frik


Broj postova : 18
Join date : 25.10.2009
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptyuto lis 27, 2009 3:38 pm

Hahaha 100% nam ne treba pratnja odrasle osobe... No
[Vrh] Go down
Petra91

Petra91


Broj postova : 320
Join date : 31.12.2008
Age : 32
Lokacija : Garešnica

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptyuto lis 27, 2009 5:27 pm

treba ti netko punoljetan ako imaš manje od 12. (bar mislim)
[Vrh] Go down
http://eclipse-th.blog.hr / tokiohotelcroatia.tk
tokyc@

tokyc@


Broj postova : 22
Join date : 28.10.2009
Age : 35
Lokacija : Poreč - Rijeka

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptysri lis 28, 2009 2:50 am

Curke kada vi namjeravate doć ispred dvorane? Ja sam misla u subotu ujutro, ali neznam dal ću imati koji kolokvij ( jer mi i sub imamo ) ... ali najkasnije u sub poslijepodne... Smile
[Vrh] Go down
http://myspace.com/tokyca; facebook.com/tokyca
mia.x]

mia.x]


Broj postova : 71
Join date : 01.01.2009
Age : 30

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptysri lis 28, 2009 12:01 pm

e jel bi se neko htio nac sa mnom jer naravno niko od mojih ne zeli ic sa mnom jer ih mrze -.-
pa ono ne bi bas htjela da budem sama cielo vrieme boljie dozivljaj ak imas fanove oko sebe pa..?
[Vrh] Go down
tokyc@

tokyc@


Broj postova : 22
Join date : 28.10.2009
Age : 35
Lokacija : Poreč - Rijeka

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptysri lis 28, 2009 2:55 pm

mia.x] je napisao/la:
e jel bi se neko htio nac sa mnom jer naravno niko od mojih ne zeli ic sa mnom jer ih mrze -.-
pa ono ne bi bas htjela da budem sama cielo vrieme boljie dozivljaj ak imas fanove oko sebe pa..?


vjeruj nećeš biti samna... prije koncerta ćeš se skompati sa masom njih ispred... Smile
[Vrh] Go down
http://myspace.com/tokyca; facebook.com/tokyca
Petra91

Petra91


Broj postova : 320
Join date : 31.12.2008
Age : 32
Lokacija : Garešnica

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptysri lis 28, 2009 5:02 pm

da, istina Smile
svi te uvijek prihvate

ja planiram doći na dan konca oko podne, ne mogu prije
[Vrh] Go down
http://eclipse-th.blog.hr / tokiohotelcroatia.tk
Nataly:Kiddy_Kaulitz*




Broj postova : 7
Join date : 26.10.2009
Age : 30
Lokacija : Jadranovo

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptysri lis 28, 2009 5:31 pm

mia.x] je napisao/la:
e jel bi se neko htio nac sa mnom jer naravno niko od mojih ne zeli ic sa mnom jer ih mrze -.-
pa ono ne bi bas htjela da budem sama cielo vrieme boljie dozivljaj ak imas fanove oko sebe pa..?



može..ja krećem sama iz Rijeke,a gore će me čekat sestrična..ma svi ćemo se skompat gore, i hope! =)
[Vrh] Go down
Vegge frik

Vegge frik


Broj postova : 18
Join date : 25.10.2009
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptysri lis 28, 2009 7:15 pm

tokyc@ je napisao/la:
Curke kada vi namjeravate doć ispred dvorane? Ja sam misla u subotu ujutro, ali neznam dal ću imati koji kolokvij ( jer mi i sub imamo ) ... ali najkasnije u sub poslijepodne... Smile

Subotu??Pa kaj ces spavat ispred Arene??
[Vrh] Go down
HellO_kitty_TH

HellO_kitty_TH


Broj postova : 46
Join date : 09.07.2009
Age : 30
Lokacija : Bills bedroom ^^

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptysri lis 28, 2009 10:20 pm

da.. ja isto idem sama.
trebali bi se svi nac tamo Smile
[Vrh] Go down
tokyc@

tokyc@


Broj postova : 22
Join date : 28.10.2009
Age : 35
Lokacija : Poreč - Rijeka

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptysri lis 28, 2009 10:46 pm

Vegge frik je napisao/la:
tokyc@ je napisao/la:
Curke kada vi namjeravate doć ispred dvorane? Ja sam misla u subotu ujutro, ali neznam dal ću imati koji kolokvij ( jer mi i sub imamo ) ... ali najkasnije u sub poslijepodne... Smile

Subotu??Pa kaj ces spavat ispred Arene??

da pa tak inače za njihove koncerte spavam ispred... O.o šta je tu čudno? O.o
[Vrh] Go down
http://myspace.com/tokyca; facebook.com/tokyca
Fishy

Fishy


Broj postova : 32
Join date : 31.12.2008
Age : 31
Lokacija : DUBRAVA

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptyčet lis 29, 2009 2:27 pm

gle ak treba ja cu pitati doma i netko moze kod mene spavat...isee..nikakav problem.
[Vrh] Go down
http://cheerleading-klub-liberi.blog.hr/
Vegge frik

Vegge frik


Broj postova : 18
Join date : 25.10.2009
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptyčet lis 29, 2009 3:39 pm

quote]

da pa tak inače za njihove koncerte spavam ispred... O.o šta je tu čudno? O.o[/quote]

Haha ok,ali ne vidim razlog zasto.. To rade samo u inozemstvu zato kaj ima previse obozavatelja,pa zele biti u prvom redu i ja TO ZELIIIM VIŠE OD SVEGA NA SVIJETU,ali ja cu doci oko 9 ili 10 ujutro
[Vrh] Go down
tokyc@

tokyc@


Broj postova : 22
Join date : 28.10.2009
Age : 35
Lokacija : Poreč - Rijeka

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptyčet lis 29, 2009 5:56 pm

Vegge frik je napisao/la:
quote]

da pa tak inače za njihove koncerte spavam ispred... O.o šta je tu čudno? O.o

Haha ok,ali ne vidim razlog zasto.. To rade samo u inozemstvu zato kaj ima previse obozavatelja,pa zele biti u prvom redu i ja TO ZELIIIM VIŠE OD SVEGA NA SVIJETU,ali ja cu doci oko 9 ili 10 ujutro[/quote]

a ma... šta je sigurno je sigurno lol... Smile Smile
[Vrh] Go down
http://myspace.com/tokyca; facebook.com/tokyca
Nataly:Kiddy_Kaulitz*




Broj postova : 7
Join date : 26.10.2009
Age : 30
Lokacija : Jadranovo

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptyčet lis 29, 2009 6:07 pm

[quote="tokyc@"]
Vegge frik je napisao/la:
quote]

da pa tak inače za njihove koncerte spavam ispred... O.o šta je tu čudno? O.o



Ja cu krenut iz Rijeke tek u 15:00.xD
[Vrh] Go down
Debb
Admin
Debb


Broj postova : 293
Join date : 27.12.2008

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Emptyčet lis 29, 2009 6:25 pm

ja san isprid dvorane u 10 i 30 tačno! prvo mi triba kaffica da skužin di san a tek onda dok skupin snagu za cili dan.. tako da oko 10 i 30.. 11 najkasnije ja san tamo Smile
[Vrh] Go down
https://tokiohotelcroatiafc.forumcroatian.com
Sponsored content





Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Tokio Hotel fan club Croatia :: WELCOME TO HUMANOID CITY :: 28.3.2010. TOKIO HOTEL U ZAGREBU!!!-
Forum(o)Bir: