Official Tokio Hotel fan club Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This is Tokio Hotel Croatia forum. Enjoy...
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 20, dana uto sij 23, 2024 2:26 am.
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 136.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: DoCo SHP.

Ukupno postova: 8187. in 88 subjects
Top posters
DaRk_AnGeL_oF_dEaTh
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_rcap 
Brigita
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_rcap 
FoRGoTTeN
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_rcap 
Vampiruša_jebe_Toma
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_rcap 
KendraRaven
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_rcap 
°°~[[tomova bejb]]~°°
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_rcap 
*Katarina**
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_rcap 
Petra91
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_rcap 
Debb
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_rcap 
Depresivna-agresivna
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_lcapSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_voting_barSmještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» 28.3.2010. TOKIO HOTEL U ZAGREBU!!!
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptyčet oľu 04, 2010 5:20 am by Elokventna_Gadura

» Ideje za koncert i poslije
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptysri vel 03, 2010 5:14 pm by EllieGeisterfahrer

» VIDEO ZAHVALE
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 12:25 am by DeenaDieseL

» Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptyned stu 08, 2009 9:38 am by tokyc@

» ... HUMANOID CITY TOUR ...
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptysub lis 31, 2009 1:58 am by tokyc@


 

 Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?

Go down 
+19
mia.x]
tokyc@
Nataly:Kiddy_Kaulitz*
Vegge frik
Marijatt
DaRk_AnGeL_oF_dEaTh
krixtina
Vampiruša_jebe_Toma
Izzy
°°MECKYJEVAmalla°°
Amy.x
Petra91
DeenaDieseL
HellO_kitty_TH
Gugyna
*Katarina**
KendraRaven
FoRGoTTeN
Debb
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Vegge frik

Vegge frik


Broj postova : 18
Join date : 25.10.2009
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptyčet lis 29, 2009 7:16 pm

Ja dolazim oko 10,10.30 najkasnije... cyclops
[Vrh] Go down
Vegge frik

Vegge frik


Broj postova : 18
Join date : 25.10.2009
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptyčet lis 29, 2009 7:18 pm

Usput Tokyc@ svaka cast,samo se nadam da se neces smrznuti... drunken
[Vrh] Go down
tokyc@

tokyc@


Broj postova : 22
Join date : 28.10.2009
Age : 35
Lokacija : Poreč - Rijeka

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptyčet lis 29, 2009 8:05 pm

Vegge frik je napisao/la:
Usput Tokyc@ svaka cast,samo se nadam da se neces smrznuti... drunken

hvala... Smile ma neću se smrznuti... ( kome lažem lol )... ali šta neće biti prvi put da se smrznem za njih hahahahha... samo što ću ovaj put lijepo imati deku sa sobom!!!! XD
[Vrh] Go down
http://myspace.com/tokyca; facebook.com/tokyca
KendraRaven

KendraRaven


Broj postova : 594
Join date : 07.01.2009
Age : 32
Lokacija : Umag/Istra/HR

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptypet lis 30, 2009 7:11 pm

ja dolazim ili u sub navećer ili uned u 6 ujutro, moram se dogovorit s burazom jer neznam kak on radi pa da me od dovede...ali u svakom slučaju što ranije Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/kendra_raven
Vegge frik

Vegge frik


Broj postova : 18
Join date : 25.10.2009
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptypon stu 02, 2009 11:59 am

Jbg,kad svi dolaze tako rano,onda ću i ja doći oko 6
[Vrh] Go down
DaRk_AnGeL_oF_dEaTh

DaRk_AnGeL_oF_dEaTh


Broj postova : 1071
Join date : 01.01.2009
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptypon stu 02, 2009 1:38 pm

ma eto mene ja ču sada ič kampirat 4 mjeseci prije koncerta HAHA
NOT
XD
[Vrh] Go down
Debb
Admin
Debb


Broj postova : 293
Join date : 27.12.2008

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptyuto stu 03, 2009 1:41 pm

haha sićate se essena 4.11.2008. ja mislin..
kad su ženske kampirale 10 dana prije ahhahaha
[Vrh] Go down
https://tokiohotelcroatiafc.forumcroatian.com
DaRk_AnGeL_oF_dEaTh

DaRk_AnGeL_oF_dEaTh


Broj postova : 1071
Join date : 01.01.2009
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptyuto stu 03, 2009 3:29 pm

ma bolesno histerične ženske eeew -.-
[Vrh] Go down
Poopsy

Poopsy


Broj postova : 7
Join date : 26.10.2009
Age : 30
Lokacija : Tokiolandia ..

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptyuto stu 03, 2009 10:16 pm

ja dolazim sub vece probably.. ak ne tad ujutro 5 sati .. <3 prvi red <3
[Vrh] Go down
http://cinemabizarresr.soglam.net/forum.htm
little_dinosaur

little_dinosaur


Broj postova : 2
Join date : 05.11.2009
Age : 30
Lokacija : Rijeka

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptyčet stu 05, 2009 4:42 pm

ojlaa =)
ja imam jedno pitanje..
mogu li se karte za koncert kupiti izvan zagreba?? (npr. tu u rijeci??)
ako netko zna nek javi!!
tnx
[Vrh] Go down
real_wild_child

real_wild_child


Broj postova : 62
Join date : 06.01.2009

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptyčet stu 05, 2009 8:47 pm

Ovu raspravu slobodno možete nastaviti na novom, službenom forumu Hrvatskog Tokio Hotel FC

http://www.tokiohotelcroatia.com/forum/viewtopic.php?f=39&t=21
[Vrh] Go down
tokyc@

tokyc@


Broj postova : 22
Join date : 28.10.2009
Age : 35
Lokacija : Poreč - Rijeka

Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Emptyned stu 08, 2009 9:38 am

little_dinosaur je napisao/la:
ojlaa =)
ja imam jedno pitanje..
mogu li se karte za koncert kupiti izvan zagreba?? (npr. tu u rijeci??)
ako netko zna nek javi!!
tnx

naravnooo... Smile pa ja kupila u Rijeci. možeš ih kupitu u Dallasu, ali ženske su tamo ogavne. pa ih najbolje kupi u general turistu. to ti je tamo prije onih stepenica koje vode do kod Bonavie. kraj Meka. Smile)) Ja sam ih tamo kupila. Smile
[Vrh] Go down
http://myspace.com/tokyca; facebook.com/tokyca
Sponsored content





Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?   Smještaj: gdje, kud, kako, cijene? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Smještaj: gdje, kud, kako, cijene?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Official Tokio Hotel fan club Croatia :: WELCOME TO HUMANOID CITY :: 28.3.2010. TOKIO HOTEL U ZAGREBU!!!-
Forum(o)Bir: